AUTODOC FÓRUM / Diskuze o autech podle značky / AUDI / Audi A3 2.0 tdi špatné starty

Zpět na témata

Audi A3 2.0 tdi špatné starty
AUDI A3 Hatchback (8P1)

  • @user_1373707 Jan 29, 2023
    Člen

    Ahoj skupino. 

    Mám dlouhodobě problém se startovanim u “Audi A3 8p 2003 2.0 tdi 103 kw” (vím, na nic motor). Vyměněny svíčky, turbo, hlava,filtry, baterka.

    startovalo do špatně v zimě i v lětě, po nastartování šel oblak modrého dýmu… třeba 5 sekund jsem musel točit, než jsem nastartoval. Nedávno jsme vyměnili svíčky (2 byly K.O.) a startování se o malinko zlepšilo, ale furt to není ono. Točí to už dejme tomu 3 sekundy. Dým už nikde. Když jsem dnes odjížděl z práce na benzínku (cca 100m) natankoval a skoro nenastartoval (až po těch 5ti sekundách), ale normálně, když jedu ráno do práce tak to nastartuje v pohodě. Nevíte čím by to mohlo být ?

    Budu rád jak za rady proč to normálně nestartuje správně a také proč mi to nechce startovat po ujetí velmi krátké vzdálenosti.

    Díky 

    Odpovědět

    Zahájena

    29.01.23

    Posl. odpověď

    29.01.23

    Odpovědi

    0

    Zobrazení

    226

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon