AUTODOC FÓRUM / Diskuze o autech podle značky / PEUGEOT / Peugeot Expert – nejde display

Zpět na témata

Peugeot Expert – nejde display
PEUGEOT Expert Tepee (VF3X_)

  • PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_) 2.0 HDi 130
    @user_732261 Dec 27, 2021
    Člen
    Dobrý den,
    mám Experta Tepee rok 2015, z ničeho nic, se po nastartování nerozsvítil displej, neobjevilo se ani logo Peugeot. Jediné co to dělá je to, že se CD přehrávač pokouší opakovaně načítat CD. To tam není a tak to “hrabe a hrabe”.
    Je to taková ta lepší výbava s navigací. Jízdu před tím než se toto stalo se najednou objevila na displeji hláška o vložení disku s navigací. To jsem za jízdy zrušil a zmizelo to a nic dalšího to nepsalo.
    Navigace mi nechybí, ale mrzí mě, že teď nejdou ani parkovací senzory – zobrazovalo se to na displeji a k tomu to pípalo. Teď nejde ani jedno.
    Neoficiální diagnostika nic neodhalila.
    Viděl jste někdo už tento problém? Umíte někdo poradit co s tím?
    Děkuji.
    Odpovědět

    Zahájena

    27.12.21

    Posl. odpověď

    25.02.23

    Odpovědi

    5

    Zobrazení

    1244

  • PEUGEOT | Expert Tepee (VF3X_)
    @Corsome Dec 28, 2021
    Člen
    Podle popisu je teoreticky obtížné váš problém vyřešit, doporučujeme se obrátit na specializovaný servis pro kompletní diagnostiku a identifikaci příčiny problému.
    Odpovědět
  • PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_) 2.0 HDi 130
    @user_732261 Jan 21, 2022
    Člen
    Ahoj,
    nakonec jsem našel – servis – STB servis Frýdek Místek, kde tyto autorádia opravují. Rádio mi opravili během asi 3 dnů.
    Tak pokud by měl někdo podobný problém, zkuste se na ně obrátit.
    Odpovědět
    • @user_1282901 @user_732261 Dec 09, 2022
      Člen
      Čo bol hlavný dôvod problému? Ja mám práve tento istý problém. Koľko to stálo? Vďaka!
      Odpovědět
  • @user_1400416 Feb 12, 2023
    Člen
    Dobrý den, drnčí mi při jízdě klika u posuvných dveří. Nevíte jak se dostat přes čalounění k zámku ? Peugeot Expert tepee 2007
    Odpovědět
  • @Thony85 Feb 25, 2023
    Člen
    Dobrý den,
    Mám Experta r.v. 2014 a mám podobný problém. Po nastavování vše funguje, dokud znovu nenastartuji. Potom se jen objeví logo Peugeot a za chvíli hláška Check in progress… a neustále se celý PC restartuje. V servisu vyměnili procesor a větrák rádia. Celkem už jsem do toho investoval 4 tisíce, ale nepomohlo to!!!
    Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon