AUTODOC FÓRUM / Diskuze o autech podle značky / RENAULT / Výměna starteru svépomocí.

Zpět na témata

Výměna starteru svépomocí.
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_)

  • @user_688269 May 19, 2023
    Člen
    Ahoj přátelé Renaultu! Prosím o radu. Když sundám pravé přední kolo, dostanu se k výměně startéru? Stačí to z heveru a nebo to chce o hodně výš? 
    Odpovědět

    Zahájena

    19.05.23

    Posl. odpověď

    29.05.23

    Odpovědi

    3

    Zobrazení

    526

  • RENAULT | Scénic III (JZ0/1_)
    @Corsome May 22, 2023
    Člen
    Pokud máte jámu, hever a nářadí, můžete vyměnit startér, ale neobejdete se bez pouhé demontáže předního kola, je třeba odšroubovat tlumič, vyndat hnací hřídel, demontovat snímač hladiny oleje, odšroubujte startér, otáčejte jím dle libosti, aby odtamtud vyšel, pokud možno doporučuji provést na  autoservisu.
    Odpovědět
    • @user_688269 @Corsome May 23, 2023
      Člen
      Díky! Dnes jsem pod auto vlezl a zase vylezl. Měl jsem nájezdy, ale i tak je tam málo místa na práci, o život nejde, tak jsem to zadal odborníkům. Mám Scénic, co má na oknech ještě Megane .. r.v. 2002 . Dobrou noc a ještě jednou moc díky! Dvořák
      Odpovědět
    • @user_688269 @user_688269 May 29, 2023
      Člen
      Přátelé! Tak starter je vyměněný a říkal mechanik, že to šlo dobře, ani nic nebránilo, hlavně to musí být hodně zvednuté, nejlépe na jámě .. ahoj
      Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon