Brzdy
AUDI A4 Avant (8E5, B6)

  • AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0
    @user_668860 Dec 07, 2021
    Člen
    Rozsvítilo se my na přístrojovce málo brzd.kapaliny ale ta tam je a plovák funguje neví někdo co to ještě ovládá.Jsem ze staré školy a v koncích. Děkuji
    Odpovědět

    Zahájena

    07.12.21

    Posl. odpověď

    08.12.21

    Odpovědi

    3

    Zobrazení

    360

  • @Pavel Novotný Dec 08, 2021
    AUTODOC expert
    Dobrý den.
    Popis závady.
    Na sdruženém přístroji se rozsvítí červená kontrolka „Zkontrolujte brzdovou kapalinu“ Kapalina vytéká v oblasti nohou na straně řidiče.
    Hlavní spojkový válec netěsní
    Zkontrolujte tuto závady / opravte lampu, pokud svítí sama bez poruch, je nutné provést diagnostiku chyb.
    S pozdravem tým, AUTODOC.
    Odpovědět
  • AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0
    @user_668860 Dec 08, 2021
    Člen
    Děkuji za odpověď. Kapalina neutíká ale zjistil jsem ze není napětí na konektoru u plováku,ani na jednom pinu není plus. Nevím co tam plus posílá,komfort nebo jednotka brzd?Paměti jsou prázdné
    Odpovědět
    • AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0
      @user_668860 @user_668860 Dec 08, 2021
      Člen

      Děkuji za odpověď. Kapalina neutíká ale zjistil jsem ze není napětí na konektoru u plováku,ani na jednom pinu není plus. Nevím co tam plus posílá,komfort nebo jednotka brzd?Paměti jsou prázdné                             Závada je odstraněna byla to pojistka nepřepálená ale vadná! Děkuji za ochotu   

      Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon