AUTODOC FÓRUM / Diskuze o autech podle značky / FORD / Ford Focus 2.0 TDCI 110kw 2016

Zpět na témata

Ford Focus 2.0 TDCI 110kw 2016
FORD

  • @user_2168517 Jan 20, 2024
    Člen
    Ahoj, prosím o recenzi na auto Ford Focus 2.0 TDCI 110kw 2016 combi. Poruchy , spolehlivost, spotřeba. Diky 
    Odpovědět

    Zahájena

    20.01.24

    Posl. odpověď

    22.01.24

    Odpovědi

    1

    Zobrazení

    72

  • FORD | FOCUS III
    @Shisher Jan 22, 2024
    Člen
    Kdysi jsem měl Ford Focus 2.0L 2016. O voze mohu říci následující, auto je hravé, snadno ovladatelné, má mnoho různých funkcí, které jsou velmi užitečné při jízdě, jmenovitě velká okna, pohodlná zrcátka s malými vložkami pro mrtvý úhel, zadní kamera, tempomat , ale to je spíše na dálnici , nastavitelná výška a odsazení volantu a tak dále. Měkký, pevný a spolehlivý podvozek. Motor je spolehlivý, nenáročná na údržbu.
    Hlavní nevýhodou tohoto vozu je převodovka. Je tam powershift, dvě spojky, robot. Je velmi nepředvídatelná. Je dobře, že jsem tam nemusel lézt, ale v servisním středisku říkají, že to může selhat při 50 000, 80 nebo 150 000 km. A výměna spojky není levná. Tady je na každém, kdo bude mít štěstí. Spotřeba ve městě je do 9l. Ale řekněme, že auto má ve skutečnosti více výhod než nevýhod. Když jsem to řídil, auto se mi moc líbilo. Proto mohu s jistotou doporučit!
    Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon