AUTODOC FÓRUM / Diskuze o autech podle značky / FORD / Galaxi 1,palubka,budiky,autoradio

Zpět na témata

Galaxi 1,palubka,budiky,autoradio
FORD

  • FORD GALAXY 2.0
    @user_849436 Mar 03, 2022
    Člen
    Dobrý den všem stal jsem se vlastníkem Galaxi první generace a mám problém s palubkou(budiky) nevím co funguje a co ne za1. teplota ukazuje ale….., rychlomer za tři měsíce jsem ho viděl 2krat a to ukazoval cca 40 km/h i když kamarád co jel za mnou říkal cc70 km/h, palivomer natankuju za trista ukáže plnou najednou úplně prázdnou pak třeba půlku ad. 2 autorádio vůbec mi nehraje levá strana práva někdy vynechá u spolujezdce, ad 3 mezi zrcátkem a předním sklem mám na stropě takovou černou pulkulicku prům. cca 2 cm co a k čemu toje na ostatní prosím na co se zaměřit, opravit popř. vyměnit. Děkuji Peťa 
    Odpovědět

    Zahájena

    03.03.22

    Posl. odpověď

    07.03.22

    Odpovědi

    3

    Zobrazení

    307

  • FORD | GALAXY (WGR)
    @Shisher Mar 03, 2022
    Člen
    Dle popisu je teoreticky obtížné Váš problém vyřešit, pro kompletní diagnostiku a identifikaci příčiny problému se doporučuje kontaktovat specializovanou službu.
    Odpovědět
  • FORD GALAXY 2.0
    @user_849436 Mar 06, 2022
    Člen
    Co je prosím myšleno spec. službou u autoelektrikare to bylo. Děkuji Peta
    Odpovědět
    • @Pavel Novotný @user_849436 Mar 07, 2022
      AUTODOC expert
      Když automechanik ne zjistil závadu, nic nemohu vám poradit na dálku, je třeba provést plnou diagnostiku v autoservisu.
      Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon