AUTODOC FÓRUM / Diskuze o autech podle značky / VW / Golf IV 1.6 16v náhodně nestartuje

Zpět na témata

Golf IV 1.6 16v náhodně nestartuje
VW Golf IV Hatchback (1J1)

  • @user_1922841 Oct 10, 2023
    Člen

    Zdravím, najde se někdo kdo řešil a vyřešil můj problém? Nerad bych nad svým golfem lámal hůl kvůli startům, protože jinak jede skvěle. K věci: Náhodně nestartuju. V zimě, v teple, zahřátej, studenej… Někdy chytne v mžiku, někdy zabrblá, zaklepe se, ale během 2-3 vteřin jsem ready to go. Někdy ale nestartuju a nastartuju až po tom co si projdu procedurou v níže přiloženém videu. Chytne se, ale zůstane na 200-300 otáčkách. zhruba po 30ti vteřinách vyskočej otáčky na 1100-1200 a můžu jet, do minutky jsem na 900 a vše je ok. Svíčky, cívky, rele palivovýho čerpadla, filtry a oleje mají max pár set km, problem byl i před tím a dále přetrvává. Přikladám Video, není moje, ale auto se chová někdy stejně. Dokáže někdo říct co s tím? Už je to celkem otravný chodit k autu s nejasným startem. Díky
    https://youtu.be/bIgXy2tgccY?si=FvSNCrq4ItSMXZga

    Odpovědět

    Zahájena

    10.10.23

    Posl. odpověď

    13.10.23

    Odpovědi

    2

    Zobrazení

    151

  • VW | Golf IV Hatchback (1J1)
    @Seencephe Oct 11, 2023
    Člen
    Ahoj, může být problém v některém ze snímačů, měli byste kontaktovat autoservis, aby jej mohli diagnostikovat.
    Odpovědět
    • @user_1922841 @Seencephe Oct 13, 2023
      Člen
      Ahoj, díky za radu, pořídil jsem si malou mrchu diagnostiku a krom jiných problémů o kterých vím mi aktuálně vyskakuje: 

      P0118 – Vysoký vstup obvodu snímače teploty chladicí kapaliny motoru.

      Myslíš že problémem bude čidlo samotné? jakože to vyřešim opravou v řádu stokorun? 😅😂 Rok mi to nedokáže nikdo vyřešit 🤦🏼‍♂️
      Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon