AUTODOC FÓRUM / Diskuze o autech podle značky / HYUNDAI / Hyundai i30 combi 2021 sa nechce pohnut

Zpět na témata

Hyundai i30 combi 2021 sa nechce pohnut
HYUNDAI i30 kombi (PDE)

  • @user_794626 Jan 31, 2022
    Člen

    Dobry vecer, pred rokom vo februari som kupila novy Hyundai i30 kombi. V decembri po dlhsom stati auto nenastartovalo, vyfuk ako kebyl buchol a vsade bolo citit benzinovy smrad. Auto to spravilo asi 3x. Potom nastartovalo. Bolo aj v servise, ale diagnostika nic neukazala. Prestalo to. Pred 2 tyzdnami som mala prvu servisnu prehliadku po 15000km. Vsetko bolo v poriadku. Auto startovalo, problem s vyfukom nebol. Dnes som potrebovala niekde ist, auto stalo 2 dni v garazi. Nastartovala som, zas problem s vyfukom spominany vyssie. Ale s tym rozdielom, ze auto nastartuje, ale nepohne sa. Rychlost je zaradena, rucna nezatiahnuta. Otacky su, ale auto stoji. A zas silny benzinovy zapach. A predvcerom ziadny problem. Zajtra ma odtiahnu do servisu. Neviete takto predbezne poradit, prosim Vas, co by to mohlo byt? Mam aj nahrane video. Je to nove auto :( Predtym som mala staru i20 10 rocnu a nic jej nebolo za cely cas. Len som uz potrebovala vacsie auto.
    Dakujem.

    Odpovědět

    Zahájena

    31.01.22

    Posl. odpověď

    01.02.22

    Odpovědi

    1

    Zobrazení

    564

  • @Pavel Novotný Feb 01, 2022
    AUTODOC expert
    Dobrý den.
    Prosím obraťte se na autoservis.
    S pozdravem tým, AUTODOC.
    Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon