AUTODOC FÓRUM / Diskuze o autech podle značky / SKODA / Špatně vyjíždí okýnko

Zpět na témata

Špatně vyjíždí okýnko
SKODA OCTAVIA (1Z3)

  • SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.6
    @user_1617437 Jun 07, 2023
    Člen

    Zdravím,

     

    už si nevím rady, proto se obracím sem, třeba někdo řešil podobný hlavolam. Před nedávnem mi prasklo lanko na stahovačce. Konkrétně právé přední okno. Stahovačku jsem kupovala i s plechem, který je ve dveřích přinýtovaný, tedy na tomto plechu přidělanou. Stahovačka tedy vyměněna, vše zpět zapojeno, jak má být. Nicméně po následném odzkoušení jsem zjistila, že okýnko sjede krásně, ladně, bez jediného problému dolu, nahoru už ale ne. Tedy, vyjede kousek, zastaví se, motorek vrčí, jako by se snažil, ale něco překáželo v cestě. Následně jsem zjistila, že když okýnku pomůžu, trochu ho narovnám, vyjede zase o kus dál. Takto se zasekne 3x, než se úplně zavře a bez manuální pomoci prostě dál nejede. Okýnko tedy vyjíždí nakřivo a moje otázka zní proč?

    Odpovědět

    Zahájena

    07.06.23

    Posl. odpověď

    07.06.23

    Odpovědi

    2

    Zobrazení

    213

  • SKODA | OCTAVIA (1Z3)
    @Excled Jun 07, 2023
    Člen
    Je potřeba sklo seřídit a zkusit promazat boční vodítka samotného skla silikonovým tukem.
    Odpovědět
    • SKODA OCTAVIA (1Z3) 1.6
      @user_1617437 @Excled Jun 07, 2023
      Člen
      Vyzkouším, díky!
      Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon