nejede
VOLVO S80 I (184)

  • @user_947030 May 01, 2022
    Člen
    zdravim muze mi nekdo poradit mam s80 2,4 d5 120kw a nedava mi nafu a uz jsem dal nove cerpadlo a regulator tlaku a porad nejde dik za radu
    Odpovědět

    Zahájena

    01.05.22

    Posl. odpověď

    05.01.23

    Odpovědi

    6

    Zobrazení

    591

  • VOLVO | S80 I (184)
    @Seencephe May 03, 2022
    Člen
    Musíte zkontrolovat všechny palivové potrubí, možná je nějaké potrubí odpojené nebo poškozené a kvůli tomu není žádný tlak, může být také ucpaný palivový filtr a vstřikovače.
    Odpovědět
    • @user_947030 @Seencephe May 03, 2022
      Člen
      to mam vsechno v poradku cerpadlo tlaci strasne malo a to je uplne novy
      Odpovědět
    • VOLVO | S80 I (184)
      @Seencephe @user_947030 May 04, 2022
      Člen
      Možná nové čerpadlo není  určeno pro váš vůz. Vyměňte čerpadlo.
      Odpovědět
  • @user_947030 Jul 01, 2022
    Člen
    je urceno je to original dil jeste jsem vymenil vysokotlake cerpadlo regulator tlaku paliva snimac vacky snimac klikovky ridici jednotku a stale nejede poradte prosim
    Odpovědět
    • VOLVO | S80 I (184)
      @Seencephe @user_947030 Jul 06, 2022
      Člen
      Zajít na diagnostiku do autoservisu.
      Odpovědět
  • @user_1325932 Jan 05, 2023
    Člen
    Dobrý den všem, má problém. Volvo XC90 2004. Po delší době v provozu cca 1 hod. mi spadnou kompletně všechny budíky, zhasnou světla, přestane hrát rádio, někdy cukne motor, měla jsem již u dvou elekt. jednou v nějaké desce (asi řídící) kompletně prý přepájeli. Po druhé opravili rádio. závada neodstraněna. Poprvé se mi stalo po cestě z Chorvatska před Vídní (cca po 7 hod jízdy), po 30 minutové přestávce a vypojení ledničky, dvd a navigace jsem bez problémů dojela. To se stalo asi před 5 -6 lety, pak to  dalo pokoj (nejela jsem takové vzdálenosti) poslední byla v roce 2019 asi 2 hod. cesta do Německa a to bylo bez problémů, ale poslední 2  roky je problém vždy, když jedu dýl nebo když stojím v koloně a motor je v provozu.  Nemáte někdo zkušenost.
    díky za rady.
    Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon