AUTODOC FÓRUM / Diskuze o autech podle značky / SKODA / Octavia ll nelze nastartovat

Zpět na témata

Octavia ll nelze nastartovat
SKODA Octavia II Combi (1Z5)

  • OPEL Meriva A (X03) 1.6 (E75)
    @user_1027574 Mar 07, 2024
    Člen
    Dobrý den-Oktávka 2 r.v 2005 motor BKC nelze nastartovat.Diagnostika píše 17-přístrojová deska
    ŘJ motoru bez komunikace chyba 014 defect.01 motor bez chyb.Nafta na tandemové čerpadlo jde.
    Ten kroucený kabel mezi Gtwey a panelem přístrojů prozvoněn.Get a diagnost zásuvka prozvoněna.
    Get a ŘJ motoru prozvoněno.Neumí mi někdo poradit v čem ještě hledat?Měuž napadá pouze Hallův snímač —ale ???
    Odpovědět

    Zahájena

    07.03.24

    Posl. odpověď

    16.05.24

    Odpovědi

    1

    Zobrazení

    63

  • OPEL Meriva A (X03) 1.6 (E75)
    @user_1027574 May 16, 2024
    Člen
    Dobrý den—mám ten samý motor-tu samou chybu-již 4 měsíce ji nikdo nenatočil.Mě řekli–spadnul eepronn(to jsou jako mapy),dal jsem to opravit za 3000.-a závada je stále,v budíkách mi zrušil imobilizer a to také nepomohlo,výměna Getway jednotky také né.Teď mi to píše svorka 30 na jednotce konfortu bez komunikace(nebo tak něco)
    Ale zjistil jsem až teď,že spolehlivě to opravují v Žitavě a do 6ti pracovních dnů-stojí to 5900.-,ale se zárukou.Adresu najdete na netu  je to Po Box Rumburk.Prý to denně převážejí aby nebylo to nesmyslné poštovné od čechů.
     Pokud přijdete na závadu -napište mi já jsem v koncích.Petr.
    Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon