AUTODOC FÓRUM / Diskuze o autech podle značky / CITROËN / oprava zadní nápravy – velké negativní odklony kol, ujeto celkem 201 000 km, nikdy nebylo auto max.zatíženo

Zpět na témata

oprava zadní nápravy – velké negativní odklony kol, ujeto celkem 201 000 km, nikdy nebylo auto max.zatíženo
CITROËN XSARA (N1)

  • CITROËN XSARA (N1) 2.0 HDi 90
    @user_791165 Feb 05, 2022
    Člen
    Dobrý den, potřebuji opravit zadní nápravu, mám velké negativní odklony kol a proto se mi nadměrně sjíždí vnitřní kraje pneumatik.Když kola nadzvednu, žádnou vůli v zavěšení kola nezjistím.Děkuji, s pozdravem J.Č.
    Odpovědět

    Zahájena

    05.02.22

    Posl. odpověď

    03.11.22

    Odpovědi

    4

    Zobrazení

    444

  • CITROËN | XSARA (N1)
    @Shisher Feb 07, 2022
    Člen
    Pro a po všech pracích souvisejících s odpružením vozu se doporučuje seřídit geometrii kol.
    Odpovědět
    • CITROËN XSARA (N1) 2.0 HDi 90
      @user_791165 @Shisher Aug 05, 2022
      Člen
      A nemohou to být vymačkaná jehlová ložiska v zadních ramenech?Nejednodušší je nechat vyměnit zadní nápravu za repasovanou nápravu.
      Odpovědět
  • CITROËN | XSARA (N1)
    @Shisher Aug 05, 2022
    Člen
    Je lepší jet do autoservisu a zjistit příčinu problému.
    V každém případě je nutné udělat geometrii.
    Odpovědět
  • CITROËN BERLINGO (MF) 1.6 16V (MFNFU)
    @user_1221745 Nov 03, 2022
    Člen
    Jsem na světě už docela dlouho ale tady jsem krátce a nemůžu uvěřit co se tady dočítám.Borec píše že se mu na Citroenu složily kola na zadní nápravě jiný borci mu radí že si má dojet seřídit geometrii.To jsem zabruslil do nějakého chatu o vtipné kaši či co???
    Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon