AUTODOC FÓRUM / Diskuze o autech podle značky / CITROËN / Relé palivového čerpadla

Zpět na témata

Relé palivového čerpadla
CITROËN C4 I (LC_)

  • CITROËN C4 I (LC_) 1.4 16V
    @user_1184267 Oct 07, 2022
    Člen
    Nevíte někdo kde je umístěné relé palivového čerpadla Citroen C4 1.4 16v 2005. Nemůžu to nikde najít. Děkuji za každou radu.
    Odpovědět

    Zahájena

    07.10.22

    Posl. odpověď

    10.10.22

    Odpovědi

    2

    Zobrazení

    334

  • CITROËN | C4 I (LC_)
    @Shisher Oct 10, 2022
    Člen
    Pokud si dobře vzpomínám, je umístěn na pojistkové skříni v motorovém prostoru na levé straně pod plastovým rámečkem, můj elektrikář na mém starém autě, tam připájel obyčejné dálkové relé s blokem a problém byl pryč. Musíte také najít dobrého elektrikáře.
    Odpovědět
    • CITROËN C4 I (LC_) 1.4 16V
      @user_1184267 @Shisher Oct 10, 2022
      Člen
      Super Dík za radu. Vyměnil jsem už kompletní palivové čerpadlo a jediné co mě napadá že je to relé palivového čerpadla. Během jízdy se rozsvítí kontrolka spalin a přestane jít palivové čerpadlo, tím pádem auto zhasne a nejde nastartovat. Stalo se vám něco podobného taky? Ještě mě napadla řídící jednotka. Jinak už nevím. Samozřejmě že jsem už dvakrát auto musel odtáhnout. 
      Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon