AUTODOC FÓRUM / Diskuze o autech podle značky / RENAULT / Startovací karta – kde koupit kromě autorizovaného servisu?

Zpět na témata

Startovací karta – kde koupit kromě autorizovaného servisu?
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)

  • @user_1129727 Aug 30, 2022
    Člen
    Má prosím někdo zkušenost s objednáním startovací karty – klíče v Číně? A následně jejím nakodováním? Mám již 2 měsíce objednanou novou kartu do Renaultu Megane, bo ta “stará” již prakticky nefunguje. Při startování se objeví nápis Key not recognised a auto samozřejmě nenastartuje. Ještě pořád karta časem zabere, třeba na desátý pokus, ale je to čím dál tím horší. Urguji servis (autorizovaný samozřejmě), ti to urgují zase v Maďarsku ve skladu, Maďaři to urgují zase ve Francii ve výrobě, ale termín dodání neznámý. Francie prý nestíhá či co. Pracovník autor. servisu mi poradil jako nouzovku zkusit objednat kartu z Číny…. pravděpodobně to risknu, pokud zjistím kde ji objednat a kdo mi ji případně nakoduje, neboť za chvilku si budu moct to auto leda tak vystavit před barákem……
    Odpovědět

    Zahájena

    30.08.22

    Posl. odpověď

    12.10.22

    Odpovědi

    1

    Zobrazení

    548

  • RENAULT MEGANE II limuzína (LM0/1_) 1.6
    @Covboy141 Oct 12, 2022
    Člen
    v ostravě v TEsco Hrabová dělá na zakázku.
    Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon