AUTODOC FÓRUM / Diskuze o autech podle značky / OPEL / Recenze majitele o autě

Zpět na témata

Recenze majitele o autě
OPEL Corsa B Hatchback (S93)

  • @Hunreired Sep 22, 2020
    Člen

    Dobrý den všem !!!
    Takže chci koupit Opel Corsa B pro svoji holku. Toto auto jsem řídil sám, líbí se mi to.
    Může někdo, neco poradit o tomto modelu. Jaké jsou plusy a minusy tohoto auta?

    Odpovědět

    Zahájena

    22.09.20

    Posl. odpověď

    16.02.22

    Odpovědi

    4

    Zobrazení

    477

  • @Liss Sep 23, 2020
    Člen
    Ahoj. Mám Opel Corsa 1999 1.0i, mohu říci, že navenek vypadá malý, ale uvnitř překvapivě prostorný. Jsem 185 cm vysoký. Snadno a pohodlně sedím za volantem, zatímco stejná osoba sedící vzadu neleží na kolenou na sedadle řidiče. Tvar kufru je úspěšný, i přes malý objem je toho hodně zahrnuto. Motor 1.0i je docela dost nejen ve městě, ale také na dálnici, s plným zatížením jde dobře a bezpečně 110-120 km / h. ABS funguje velmi dobře. Zvláštním potěšením je elektrický posilovač řízení s adaptivním odpružením. Dobré brzdy, skvělý ohřívač. Karoserie je dobře pozinkovaná a barva nevybledla za 10 let provozu, vnějšek vozu vypadá jako nový.
    Odpovědět
  • @Prityruccon82 Sep 23, 2020
    Člen

     Mám Korsa S – zcela spokojený. Auto je velmi snadné v, ovladani. Salon je velký – jsem šťastný. Vynikající volba.
     

    Odpovědět
  • @Drocaulta Sep 24, 2020
    Člen

     ujistěte se, že je VIN čitelny, rychle tam zreziví.

    Odpovědět
  • @user_772423 Feb 16, 2022
    Člen
    Pro začátky s řízením asi OK, ale už je to taky starý model a do budoucna určitě něco bezpečnějšího 😉 
    Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon