AUTODOC FÓRUM / Diskuze o autech podle značky / OPEL / Výměna vzduchového filtru

Zpět na témata

Výměna vzduchového filtru
OPEL CROSSLAND X

  • OPEL Crossland X (P17) 1.2 (75)
    @user_355932 May 12, 2021
    Člen
    Jak vyměňuje vzduchový filtr. Poraďte prosím.
    Odpovědět

    Zahájena

    12.05.21

    Posl. odpověď

    18.05.21

    Odpovědi

    3

    Zobrazení

    618

  • @Pavel Novotný May 13, 2021
    AUTODOC expert
    Dobrý den.

    Musíte otevřít kapotu a najít schránku na vzduchový filtr. Kryt schránky je třeba otevřít a vyndat filtr. Můžete pokračovat podle návodu k použití vašeho vozu.
    S pozdravem tým, Autodoc.

    Odpovědět
    • OPEL Crossland X (P17) 1.2 (75)
      @user_355932 @Pavel Novotný May 15, 2021
      Člen
      Zdravím pane Novotný, vaše odpověď mě velice překvapila a vypadá to jako že si ze mě děláte legraci. Zřejmě jste vtipálek protože napsat 3 věty a zároveň 3 “super rady ” je unikum.
      Kapota otevřena-schránka nalezena- a dál už je to problém ,protože kryt schránky bez jejího kompletního vymontování z vozidla, nelze otevřít. A v návodu k použití se o výměně vzduchového filtru raději nepíše vůbec nic. Já bych se ve vašem případě  za Autodoc “experta” rozhodně nepovažoval .
      Děkuji Štoček
      Odpovědět
    • @Pavel Novotný @user_355932 May 18, 2021
      AUTODOC expert
      Dobrý den. Pri vymene vzduchového filtru nic složitého ale když nevíte jak na to, obraťte se prosím na autoservis.
      S pozdravem tým, Autodoc.
      Odpovědět

Příspěvky mohou komentovat registrovaní uživatelé

Nainstalujte si aplikaci AUTODOC CLUB!

Váš osobní správce nákladů na auto, tipy na údržbu auta, připomínky o nadcházejících událostech a servisních intervalech, pokyny k svépomocné opravě - vše ve vašem smartphonu.

Autodoc CLUB app qr-code
Skenovat

Pro stažení aplikace:

Autodoc CLUB App icon